Tripp Trapp Finalen
Dysjaland 2010
Klasse D jenter svikt
1. |
Anne Berg |
Stavanger Stupe Club |
123,35 |
2. |
Malin Egeland |
122,85 |
|
3. |
Julie Ravnås |
Pingvin Stup Klubb |
121,60 |
4. |
Guro Trettenes |
Stavanger Stupe Club |
110,30 |
5. |
Alisia Anderssen |
Stavanger Stupe Club |
90,80 |
6. |
Nina Wortz |
Randabergstuperene |
83,50 |
7. |
Anette Rasmussen |
Spinn |
79,70 |
Klasse D jenter tårn
1. |
Maren Larsen |
Stavanger Stupe Club |
94,55 |
2. |
Camilla Dybdal |
Stavanger Stupe Klubb |
87,70 |
3. |
Emma Randby |
Spinn |
70,00 |
4. |
Malin Egeland |
67,25 |
|
5. |
Kristin Rasmussen |
Spinn |
64,80 |
6. |
Julie Ravnås |
Pingvin Stup Klubb |
63,50 |
7. |
Alisia Anderssen |
Stavanger Stupe Klubb |
57,55 |
Klasse D gutter svikt
1. |
Erik Mjaaland Skår |
Trondhjem svømme og livrednings Klubb |
165,05 |
2. |
Audun Moe Holm |
Bergen Stupeklubb |
128,85 |
3. |
Torstein Haaland |
Stavanger Stupe Club |
108,40 |
4. |
Knut-Martin Røsland |
Spinn |
78,15 |
Klasse D gutter tårn
1. |
Erik Mjaaland Skår |
Trondhjem svømme og livrednings Klubb |
112,85 |
2. |
Torstein Haaland |
Stavanger Stupe Club |
100,25 |
3. |
Audun Moe Holm |
Bergen Stupeklubb |
100,20 |
4. |
Magnus Vignisson |
Stavanger Stupe Club |
79,00 |
Klasse C jenter svikt
1. |
Anne Vilde Tuxen |
Randabergstuperene |
226,15 |
2. |
Julie Synnøve Thorsen |
Bergen Stupeklubb |
214,85 |
3. |
Emma Ravnås |
Pingvin Stup Klubb |
190,80 |
4. |
Margrete Haaland |
Stavanger Stupe Club |
176,90 |
5. |
Camilla Dybdal |
Stavanger Stupe Club |
163,90 |
6. |
Kristin Rasmussen |
Spinn |
163,15 |
7. |
Maren Larsen |
Stavanger Stupe Club |
158,05 |
8. |
Pernille Døsvik |
Trondhjem svømme og livrednings Klubb |
149,25 |
9. |
Emma Randby |
Spinn |
101,75 |
Klasse C jenter tårn
1. |
Anne Vilde Tuxen |
Randaberg Stuperene |
189,15 |
2. |
Julie Synnøve Thorsen |
Bergen Stupeklubb |
173,95 |
3. |
Emma Ravnås |
Pingvin Stup Klubb |
162,00 |
4. |
Pernille Døsvik |
Trondhjem svømme og livrednings Klubb |
142,00 |
5. |
Vilde Tiller Hagestande |
Trondhjem svømme og livrednings Klubb |
114,25 |
Klasse C gutter svikt
1. |
Jacob Lillevik Norheim |
Stavanger Stupe Club |
215,80 |
2. |
Henrik Hovland |
Pingvin Stup Klubb |
183,05 |
3. |
Henry Kristiansen |
Spinn |
178,00 |
4. |
Kirill De Klerk |
Randabergstuperene |
177,50 |
5. |
Henrik Døsvik |
Trondhjem svømme og livrednings Klubb |
171,10 |
6. |
Magnus Vignisson |
Stavanger Stupe Club |
155,60 |
7. |
Oskar Lahmeyer |
Stavanger Stupe Club |
154,75 |
8. |
Emil Oxholm |
Spinn |
107,35 |
Klasse C gutter tårn
1. |
Henrik Hovland |
Pingvin Stup Klubb |
184,25 |
2. |
Kirill De Klerk |
Randabergstuperene |
183,30 |
3. |
Henry Kristiansen |
Spinn |
154,60 |
4. |
Henrik Døsvik |
Trondhjem svømme og livrednings Klubb |
147,80 |
5. |
Jacob Lillevik Norheim |
Stavanger Stupe Club |
145,30 |
Klasse B jenter svikt
1. |
Rikke Tuxen |
Randabergstuperene |
261,10 |
2. |
Thea Morken Augustsson |
Bergen Stupeklubb |
241,95 |
3. |
Lina Gullsmedmoen Indrebø |
Bergen Stupeklubb |
168,95 |
4. |
Vilde Tiller Hagestande |
Trondhjem svømme og livrednings Klubb |
159,40 |
Klasse B jenter tårn
1. |
Rikke Tuxen |
Randaberg Stuperene |
248,00 |
2. |
Thea Morken Augustsson |
Bergen Stupeklubb |
195,75 |
3. |
Lina Gullsmedmoen Indrebø |
Bergen Stupeklubb |
170,70 |
Klasse B gutter svikt
1. |
Daniel Jensen |
Spinn |
373,10 |
2. |
Brage Hellen |
Bergen Stupeklubb |
256,20 |
3. |
Claus Andreas Gundersen |
Bergen Stupeklubb |
225,20 |
4. |
Eirik Skarpeid |
Stavanger Stupe Klubb |
218,75 |
5. |
Martin Nåden Dyrstad |
Stavanger Stupe Klubb |
200,35 |
Klasse B gutter tårn
1. |
Daniel Jensen |
Spinn |
350,10 |
2. |
Martin Nåden Dyrstad |
Stavanger Stupe Klubb |
198,20 |
3. |
Eirik Skarpeid |
Stavanger Stupe Klubb |
191,15 |
Synkron klasse 2 svikt jenter
1. |
Anne Vilde Tuxen / Julie Synnøve Thorsen |
Randabergstuperene / Bergen Stupeklubb |
182,31 |
2. |
Pernille Døsvik / Emma Ravnås |
Trondhjem svømme og livrednings Klubb / Pingvin Stup Klubb |
157,02 |
3. |
Kristin Rasmussen / Anette Rasmussen |
Spinn |
128,46 |
4. |
Maren Larsen / Camilla Dybdal |
Stavanger Stupe Club |
112,56 |
Synkron klasse 2 svikt gutter
1. |
Daniel Jensen / Henry Kristiansen |
Spinn |
164,55 |
2. |
Erik Mjaaland Skår / Henrik Døsvik |
Trondhjem svømme og livrednings Klubb |
156,81 |
3. |
Magnus Vignisson / Jacob Lillevik Norheim |
Stavanger Stupe Club |
126,24 |