Åpen klasse damer tårn
1.
|
Annette
Henriksen
|
Stupklubben
Spinn
|
180,10
|
2.
|
Sunniva
Stensholt
|
Stupklubben
Spinn
|
142,90
|
3.
|
Betine Henriksen
|
Stupklubben
Spinn
|
138,15
|
Åpen klasse herrer tårn
1.
|
Daniel
Jensen
|
|
216,10
|
2.
|
Tor
Magnus Eid
|
Sandefjordstuperne
|
160,65
|
Klasse E jenter svikt
1.
|
Hanne
Foss
|
Bærum
Stup klubb
|
76,20
|
FJ
|
2.
|
Live
Krogsrud
|
Bærum
Stup klubb
|
68,85
|
|
3.
|
Elma Galaasen Lund
|
Bærum
Stup klubb
|
55,10
|
|
Klasse E jenter tårn
1.
|
Live Krogsrud
|
Bærum Stup klubb
|
54,95
|
Klasse E gutter svikt
1.
|
Elliott Horatio Gjerstad Hatletvedt
|
Bærum Stup klubb
|
92,75
|
FJ
|
2.
|
Emil Horatio Gjerstad Hatletvedt
|
Bærum Stup klubb
|
87,20
|
|
3.
|
Emil Ruenes
Jacobsen
|
Kristiansand
|
78,15
|
|
4.
|
Christian Bentsen
|
Kristiansand
|
73,90
|
|
5.
|
Christian Stendal Hannevik
|
Kristiansand
|
46,75
|
|
Klasse D jenter svikt
1.
|
Anette
Rasmussen
|
Stupklubben
Spinn
|
54,45
|
Klasse D jenter tårn
1.
|
Emma
Randby
|
|
74,70
|
2.
|
Anette
Rasmussen
|
Stupklubben
Spinn
|
65,30
|
3.
|
Kristin
Rasmussen
|
|
64,00
|
Klasse D gutter svikt
1.
|
Knut
Martin Røsland
|
Ukjent
|
95,00
|
2.
|
Herman
Foss
|
Bærum
Stup klubb
|
80,30
|
3.
|
Jonas
Gjedebo Gjertsen
|
Bærum
Stup klubb
|
78,25
|
4.
|
Haldor
Wærstad Jon
|
Bærum
Stup klubb
|
68,70
|
Klasse D gutter tårn
1.
|
Herman
Foss
|
Bærum
Stup klubb
|
70,50
|
2.
|
Jonas
Gjedebo Gjertsen
|
Bærum
Stup klubb
|
68,55
|
Klasse C jenter svikt
1.
|
Kristin Rasmussen
|
Ukjent
|
100,35
|
2.
|
Emma Randby
|
Ukjent
|
97,25
|
Klasse C gutter svikt
1.
|
Kristoffer
Blofeld
|
Bærum
Stup klubb
|
187,20
|
NC
|
2.
|
Henry
Kristiansen
|
Ukjent
|
183,10
|
NC
|
3.
|
Emil
Oxholm
|
Ukjent
|
127,40
|
|
Klasse B jenter svikt
1.
|
Annette
Henriksen
|
Stupklubben
Spinn
|
299,45
|
Aachen
|
2.
|
Hanna
Lepsøe
|
Stupklubben
Spinn
|
187,20
|
|
Klasse B jenter tårn
1.
|
Annette
Henriksen
|
Stupklubben
Spinn
|
223,65
|
FG
|
2.
|
Hanna
Lepsøe
|
Stupklubben
Spinn
|
170,15
|
NB
|
Klasse B gutter svikt
1.
|
Daniel Jensen
|
Stupklubben Spinn
|
404,75
|
VM
jr
|
|
Klasse B gutter tårn
1.
|
Daniel Jensen
|
Stupklubben Spinn
|
314,05
|
Aachen
|
2.
|
Erlend Bommo
|
Bærum Stup klubb
|
239,65
|
FG
|
Senior damer svikt
1.
|
Betine Henriksen
|
Stupklubben
Spinn
|
144,60
|
2.
|
Sunniva
Stensholt
|
Stupklubben
Spinn
|
138,10
|
3.
|
Lise
Wold
|
Hamar
stup
|
129,55
|
Senior herrer svikt
1.
|
Daniel
Jensen
|
Stupklubben Spinn
|
255,55
|
2.
|
Tor
Magnus Eid
|
Sandefjordstuperne
|
200,15
|
3.
|
Mikkel
Stokke
|
Stupklubben
Spinn
|
171,80
|
4.
|
Kristoffer
Schrøder
|
Stupklubben
Spinn
|
164,35
|
5.
|
Anders
Christoffersen
|
Sandefjordstuperne
|
142,05
|
6.
|
Mathias
Lepsøe
|
|
130,55
|
|
|