Tripp Trapp Hamar

2012

 

Klasse E, Jenter, tårn

 

1.

Agathe Engelstad

62,55

2.

Camilla Stoltenberg

47,60

 

 

Klasse E, Jenter, svikt

 

1.

Rakel Krogsrud

76,30

2.

Agathe Engelstad

66,05

3.

Camilla Stoltenberg

63,80

4.

Caroline Louise Fredriksen

44,95

 

 

Klasse F

 

Caroline Kupka

73,15

Jens Nybro

Bærum

51,65

Josefine Kofod Pedersen

30,95

Julie Jacobsen

28,80

 

 

Klasse E, Gutter, tårn

 

1.

Henrik Heyerdahl

91,70

2.

Henrik Jensen

83,55

 

 

 

Klasse E, Gutter, svikt

 

1.

Henrik Jensen

124,15

FJ

2.

Henrik Heyerdahl

100,20

FJ

3.

Mikkel Bentsrud

95,30

FJ

4.

Cristian Foss Vaaland

Hamar idrettslag stup

72,95

81%

5.

Linus Kokkin

57,15

64%

 

 

Klasse D, Jenter, tårn

 

1.

Amalie Marie Kupka

129,50

2.

Elma Glaasen Lund

86,95

3.

Stine Prestbakmo

86,40

4.

Mari Stensholt

83,85

5.

Amanda Vestvik

73,50

 

 

Klasse D, Jenter, svikt

 

1.

Amalie Marie Kupka

164,15

2.

Mari Stensholt

119,50

3.

Amanda Vestvik

117,10

4.

Elma Glaasen Lund

106,15

5.

Maiken Mæhle

105,45

6.

Kornelia Kofod

75,00

 

 

Klasse D, Gutter, tårn

 

1.

Emil Ruenes Jacobsen

101,50

 

 

Klasse D, Gutter, svikt

Stuper

Lag

Resultat

1.

Emil Ruenes Jacobsen

128,05

FB

2.

Axel Nyborg

100,25

84%

 

 

Klasse C, Jenter, tårn

 

1.

Guro Trettenes

Stavanger Stupe Club

141,05

2.

Anna Renolen

116,95

3.

Ellinor Egeland

90,30

 

 

Klasse C, Jenter, svikt

 

 

1.

Guro Trettenes

Stavanger Stupe Club

194,00

Landslagskravet

2.

Martine Aas

Hamar idrettslag stup

133,40

 

3.

Mathilde Nordbak Idland

Hamar idrettslag stup

117,10

 

4.

Helene Christensen

111,80

 

5.

Anna Renolen

103,70

 

6.

Ellinor Egeland

96,30

 

7.

Live Krogsrud

81,20

 

8.

Marte Prestbakmo

58,90

 

 

 

 

Klasse C, Gutter, tårn

 

1.

Erik Mjaaland

TS&LK

212,00

Landslagskravet

2.

Ellef Søberg Lodgaard

Hamar idrettslag stup

127,80

85%

 

 

Klasse C, Gutter, svikt

 

1.

Erik Mjaaland

TS&LK

240,95

Landslagskravet (3)

2.

Ellef Søberg Lodgaard

Hamar idrettslag stup

168,25

 

3.

Emil Gjerstad¨ Hatletvedt

137,55

 

4.

Jonas Nupen

134,65

 

5.

Jesper Moe

114,50

 

6.

Nicholai Brøvik

99,75

 

7.

Jo Tiller Hagestande

99,45

 

8.

Syver Movik

97,90

 

 

 

 

Klasse B, Jenter, tårn

 

1.

Camilla Dybdal

Stavanger Stupe Club

179,25

2.

Emma Randby

176,70

3.

Kristin Rasmussen

156,70

4.

Thilia Jordheim

Hamar idrettslag stup

146,90

5.

Lina Glassen Lund

146,25

6.

Andrea Stoltenberg

123,60

7.

Helle Bøe

112,90

 

 

Klasse B, Jenter, svikt

 

1.

Georgina Wait

202,20

2.

Kristin Rasmussen

194,75

3.

Emma Randby

192,00

4.

Camilla Dybdal

Stavanger Stupe Club

177,55

5.

Lina Glassen Lund

173,90

6.

Thilia Jordheim

Hamar idrettslag stup

161,10

7.

Helle Bøe

Stavanger Stupe Club

158,25

8.

Andrea Stoltenberg

155,80

9.

Ellinor Morset

120,15

10.

Emilie Heyerdahl

65,90

 

 

Klasse B, Gutter, tårn

 

1.

Henry Kristiansen

208,45

2.

Emil Oxholm

187,25

3.

Magnus Vignussen

Stavanger Stupe Club

137,20

4.

Lasse Nørkov

120,60

5.

Elliott Gjerstad Hatletvedt

100,50

 

 

Klasse B, Gutter, svikt

 

1.

Henry Kristiansen

296,85

2.

Emil Oxholm

241,05

3.

Jonas Opsahl

190,70

4.

Magnus Vignussen

Stavanger Stupe Club

190,30

5.

Lasse Nørkov

160,15

6.

Elliott Gjerstad Hatletvedt

157,20

7.

Ivar Bjerkebæk

129,95

8.

Jonas Gjedebo Gjertsen

120,00

 

 

Åpen, Damer, svikt

 

1.

Anette Henriksen

Stupklubben Spinn

189,55

2.

Margrete Haaland

Stavanger Stupe Club

134,25

3.

Thelma Baatz

Kristiansand Stupklubb

119,15

4.

Julie Asmussen Mæle

112,25

 

 

Åpen, Damer, tårn

 

1.

Anette Henriksen

Stupklubben Spinn

159,15

2.

Thelma Baatz

Kristiansand Stupeklubb

133,50

 

Åpen, Herrer, 3 meter

1.

Filip Devor

Bærum Stupklubb

290,40

2.

Daniel Jensen

Stupklubben Spinn

288,25

3.

Martin Dyrstad

Stavanger Stupe Club

208,05

4.

Eirik Skarpeid

Stavanger Stupe Club

171,45

5.

Kristoffer Stenehjem Blofeldt

123,65

 

 

Åpen, Herrer, tårn

 

1.

Daniel Jensen

Stupklubben Spinn

288,60

2.

Eirik Skarpeid

Stavanger Stupe Club

193,25

3.

Martin Dyrstad

Stavanger Stupe Club

152,75

Kristoffer Stenehjem Blofeldt

 

 

Synk 1, tårn

 

1.

Amanda Vestvik / Mari Stensholt

78,18

2.

Elma Glaasen Lund / Helene Christensen

59,10

3.

Henrik Jensen / Syver Movik

49,59

4.

Camilla Stoltenberg / Agathe Engelstad

48,96

 

 

Synk 2, tårn

 

1.

Camilla Dybdal / Eirik Skarpeid

Stavanger Stupe Club

200,94

2.

Emma Randby / Kristin Rasmussen

186,84

3.

Andrea Stoltenberg / Lina Glassen Lund

174,78

4.

Henry Kristiansen / Emil Oxholm

163,92

5.

Ellinor Egeland / Emilie Heyerdahl