BERGEN
OPEN
2012
C
Gutter, tårn, C Boys, 5 meter
|
|
|
|
|
1. |
Daniel
Nybro Sørensen |
1999 |
AGF Udspring |
265,95 |
2. |
Andreas
Sargent Larsen |
1999 |
Lyngby
Udsprings Klub af 2002 |
252,25 |
3. |
Oskar Glenstrup |
Frem
Odense |
185,30 |
|
4. |
Erno Kajander |
1999 |
Tiirat |
182,05 |
5. |
Erik
Mjaaland Skår |
1999 |
Trondheims
Svømme og Livredningsklubb |
165,25 |
B
Jenter, tårn, B Girls, 5 meter
1. |
Frida Källgren |
Malmö
KK |
244,50 |
|
2. |
Anne
Vilde Tuxen |
1998 |
Randabergstuperne |
241,75 |
3. |
Ellen
Ek |
Malmö
KK |
241,35 |
|
4. |
Ane Naur Jensen |
AGF Udspring |
206,50 |
|
5. |
Lina Galaasen Lund |
1998 |
Bærum
Stupeklubb |
149,80 |
6. |
Camilla
Dybdal |
1998 |
Stavanger
Stupe Club |
148,70 |
7. |
Emma
Randby |
1998 |
Stupklubben
SPINN |
143,95 |
8. |
Helle Reidarsdottir Boe |
1998 |
Stavanger
Stupe Club |
118,00 |
A
Gutter, 1 meter, A Boys, 1 meter
1. |
Daniel
Jensen |
1996 |
Stupklubben
SPINN |
433,30 |
2. |
Florian
Rott |
1994 |
SchwimmUnionWien |
407,95 |
3. |
Filip
Devor |
1996 |
Bærum
Stupeklubb |
386,50 |
4. |
Marcus
Ekström |
1995 |
SK
Poseidon |
370,65 |
5. |
Eirik Skarpeid |
1995 |
Stavanger
Stupe Club |
297,20 |
6. |
Martin
Nåden Dyrstad |
1996 |
Stavanger
Stupe Club |
285,30 |
7. |
Simon
Mølgaard |
Frem
Odense |
282,45 |
C
Jenter, 3 meter, C Girls, 3 meter
1. |
Julie
Synnøve Thorsen |
1999 |
Bergen
Stupeklubb |
238,60 |
2. |
Saija Paavola |
2001 |
Tiirat |
222,55 |
3. |
Noora Tuomi |
1999 |
Tiirat |
208,80 |
4. |
Laura Valore |
Lyngby
Udsprings Klub af 2002 |
194,75 |
|
5. |
Helle Tuxen |
2001 |
Randabergstuperne |
191,70 |
6. |
Guro Trettnes |
1999 |
Stavanger
Stupe Club |
190,75 |
7. |
Miila Soini |
2000 |
Tiirat |
189,45 |
8. |
Helmi Sirkka |
2001 |
Tiirat |
182,05 |
9. |
Ivana Talvitie |
2000 |
Tiirat |
180,60 |
10. |
Maja Houlby Jartved |
Lyngby
Udsprings Klub af 2002 |
177,00 |
|
11. |
Amalie
Marie Kupka |
Bergen
Stupeklubb |
173,10 |
|
12. |
Linnea
Åkersson |
2000 |
SK
Poseidon |
166,60 |
13. |
Clara Gamby |
Farum
Familie Svøm |
155,65 |
|
14. |
Stine Prestbakmo |
2001 |
Bærum
Stupeklubb |
146,70 |
15. |
Rebecca
Koerner |
Farum
Familie Svøm |
141,85 |
|
16. |
Rakel
Jonasson |
2000 |
SK
Poseidon |
136,05 |
17. |
Serina
Haldorsen |
Bergen
Stupeklubb |
132,65 |
|
18. |
Josefin
Persson |
1999 |
SK
Poseidon |
132,30 |
19. |
Elma Galaasen Lund |
2001 |
Bærum
Stupeklubb |
115,70 |
Herrer,
tårn, Men, 5 meter
1. |
Amund Gismervik |
1991 |
Pingvin
Stupeklubb |
331,30 |
2. |
Espen Valheim |
1991 |
Pingvin
Stupeklubb |
314,20 |
3. |
Daniel
Jensen |
1996 |
Stupklubben
SPINN |
278,40 |
4. |
Andreas
Sargent Larsen |
1999 |
Lyngby
Udsprings Klub af 2002 |
175,90 |
A
Jenter, 1 meter, A Girls, 1 meter
1. |
Sophie
Somloi |
1994 |
SchwimmUnionWien |
344,60 |
2. |
Felicia
Granath |
Malmö
KK |
314,25 |
|
3. |
Anette
Henriksen |
1995 |
Stupklubben
SPINN |
299,70 |
4. |
Thea
Morken Augustson |
1995 |
Bergen
Stupeklubb |
291,40 |
5. |
Elise
Haavik |
1995 |
Kristiansand
Stupklubb |
284,35 |
6. |
Lina
Gullsmedmoen Indrebø |
1995 |
Kristiansand
Stupklubb |
276,35 |
7. |
Sara
Falkenberg |
Lyngby
Udsprings Klub af 2002 |
260,00 |
|
8. |
Thelma
Baatz |
1996 |
Kristiansand
Stupklubb |
252,30 |
9. |
Sara
Ravnås |
1994 |
Pingvin
Stupeklubb |
252,10 |
10. |
Rikke Tuxen |
1995 |
Randabergstuperne |
249,40 |
11. |
Caroline
Pedersen |
Frem
Odense |
238,90 |
|
12. |
Idunn Prestholm |
1994 |
Pingvin
Stupeklubb |
218,60 |
B
Gutter, 3 meter, B Boys, 3 meter
1. |
Kirill De Klerk |
1998 |
Randabergstuperne |
295,05 |
2. |
Arvid Srömbeck |
1998 |
SK
Poseidon |
244,15 |
3. |
Henry
Kristiansen |
1998 |
Stupklubben
SPINN |
225,00 |
4. |
Jonas
Bjørke Opsahl |
1998 |
Stavanger
Stupe Club |
163,35 |
Damer,
tårn, Women, 5 meter
1. |
Julie
Synnøve Thorsen |
1999 |
Bergen
Stupeklubb |
133,45 |
C
Gutter, 1 meter, C Boys, 1 meter
1. |
Andreas
Sargent Larsen |
1999 |
Lyngby
Udsprings Klub af 2002 |
300,20 |
2. |
Daniel
Nybro Sørensen |
1999 |
AGF Udspring |
271,05 |
3. |
Erno Kajander |
1999 |
Tiirat |
211,90 |
4. |
Oskar Glenstrup |
Frem
Odense |
207,10 |
|
5. |
Torsten
Jakobsen |
Frem
Odense |
161,40 |
|
6. |
Erik
Mjaaland Skår |
1999 |
Trondheims
Svømme og Livredningsklubb |
147,70 |
7. |
Emil
Jacobsen |
1999 |
Kristiansand
Stupklubb |
116,70 |
8. |
Christian
Berntsen |
1999 |
Kristiansand
Stupklubb |
116,45 |
B
Jenter, 3 meter, B Girls, 3 meter
1. |
Michelle
Staudenherz |
1997 |
SchwimmUnionWien |
308,60 |
2. |
Ellen
Ek |
Malmö
KK |
297,25 |
|
3. |
Frida Källgren |
Malmö
KK |
294,55 |
|
4. |
Anne
Vilde Tuxen |
1998 |
Randabergstuperne |
253,05 |
5. |
Ane Naur Jensen |
AGF Udspring |
235,85 |
|
6. |
Camilla
Dybdal |
1998 |
Stavanger
Stupe Club |
204,75 |
7. |
Simone
Fløe Marshall |
Lyngby
Udsprings Klub af 2002 |
199,95 |
|
8. |
Maria
Johansen |
Farum
Familie Svøm |
189,70 |
|
9. |
Naja Gurholt Pedersen |
AGF Udspring |
184,25 |
|
10. |
Emma
Randby |
1998 |
Stupklubben
SPINN |
181,85 |
11. |
Cathrine
Mikkelsen |
Farum
Familie Svøm |
178,50 |
|
12. |
Helle Reidarsdottir Boe |
1998 |
Stavanger
Stupe Club |
138,25 |
A Gutter, tårn, A Boys, 5 meter
1. |
Daniel
Jensen |
1996 |
Stupklubben
SPINN |
379,10 |
||
2. |
Marcus
Ekström |
1995 |
SK
Poseidon |
285,80 |
||
3. |
Martin
Nåden Dyrstad |
1996 |
Stavanger
Stupe Club |
280,85 |
||
4. |
Erik
Gilja |
1995 |
Bergen
Stupeklubb |
249,25 |
||
5. |
Eirik Skarpeid |
1995 |
Stavanger
Stupe Club |
229,40 |
||
6. |
Brage
Hellen |
1996 |
Bergen
Stupeklubb |
188,10 |
C
Jenter, 1 meter, C Girls, 1 meter
|
|
|
|
|
1. |
Julie
Synnøve Thorsen |
1999 |
Bergen
Stupeklubb |
221,85 |
2. |
Saija Paavola |
2001 |
Tiirat |
213,95 |
3. |
Noora Tuomi |
1999 |
Tiirat |
211,35 |
4. |
Ida
Andersson |
1999 |
SK
Poseidon |
172,80 |
5. |
Ivana Talvitie |
2000 |
Tiirat |
169,30 |
6. |
Laura Valore |
Lyngby
Udsprings Klub af 2002 |
168,05 |
|
7. |
Helle Tuxen |
2001 |
Randabergstuperne |
164,80 |
8. |
Helmi Sirkka |
2001 |
Tiirat |
163,10 |
9. |
Guro Trettnes |
1999 |
Stavanger
Stupe Club |
161,45 |
10. |
Rakel
Jonasson |
2000 |
SK
Poseidon |
160,60 |
11. |
Amalie
Marie Kupka |
Bergen
Stupeklubb |
159,80 |
|
12. |
Maja Houlby Jartved |
Lyngby
Udsprings Klub af 2002 |
146,60 |
|
13. |
Malin Fröjd |
SK
Poseidon |
139,65 |
|
14. |
Clara Gamby |
Farum
Familie Svøm |
139,50 |
|
15. |
Serina
Haldorsen |
Bergen
Stupeklubb |
138,15 |
|
16. |
Miila Soini |
2000 |
Tiirat |
135,90 |
17. |
Rebecca
Koerner |
Farum
Familie Svøm |
133,80 |
|
18. |
Linnea
Åkersson |
2000 |
SK
Poseidon |
130,95 |
19. |
Josefin
Persson |
1999 |
SK
Poseidon |
129,90 |
20. |
Stine Prestbakmo |
2001 |
Bærum
Stupeklubb |
128,70 |
21. |
Elma Galaasen Lund |
2001 |
Bærum
Stupeklubb |
107,50 |
Herrer,
3 meter synkron, Men, 3 meter synchro
1. |
Eirik Valheim / Espen Valheim |
1991 /
1991 |
Pingvin
Stupeklubb |
380,49 |
2. |
Daniel
Jensen / Filip Julius Devor |
1996 /
1996 |
Stupklubben
SPINN |
305,46 |
3. |
Eirik Skarpeid / Martin Nåden Dyrstad |
1995 /
1996 |
Stavanger
Stupe Club |
229,56 |
4. |
Daniel
Nybro Sørensen / Andreas Sargent Larsen |
1999 /
1999 |
AGF Udspring / Lyngby Udsprings Klub af 2002 |
182,01 |
Damer, 3
meter synkron, Women, 3 meter synchro
1. |
Frida Källgren / Felicia Granath |
Malmö
KK |
213,90 |
|||
2. |
Julie
Synnøve Thorsen / Anne Vilde Tuxen |
1999 /
1998 |
Bergen
Stupeklubb / Randabergstuperne |
181,89 |
||
3. |
Noora Tuomi / Saija Paavola |
1999 /
2001 |
Tiirat |
174,18 |
||
4. |
Stine Prestbakmo / Thea Morken Augustson |
2001 /
1995 |
Bærum
Stupeklubb / Bergen Stupeklubb |
155,16 |
||
5. |
Andrea
Stoltenberg / Lina Galaasen Lund |
1998 /
1998 |
Bærum
Stupeklubb |
145,08 |
||
6. |
Amalie
Marie Kupka / Helle Tuxen |
2001 |
Bergen
Stupeklubb / Randabergstuperne |
142,77 |
A
Jenter, 3 meter, A Girls, 3 meter
1. |
Sophie
Somloi |
1994 |
SchwimmUnionWien |
379,75 |
||
2. |
Anette
Henriksen |
1995 |
Stupklubben
SPINN |
305,15 |
||
3. |
Thea
Morken Augustson |
1995 |
Bergen
Stupeklubb |
289,95 |
||
4. |
Elise
Haavik |
1995 |
Kristiansand
Stupklubb |
286,65 |
||
5. |
Rikke Tuxen |
1995 |
Randabergstuperne |
283,55 |
||
6. |
Thelma
Baatz |
1996 |
Kristiansand
Stupklubb |
277,45 |
||
7. |
Sara
Ravnås |
1994 |
Pingvin
Stupeklubb |
244,85 |
||
8. |
Lina
Gullsmedmoen Indrebø |
1995 |
Kristiansand
Stupklubb |
240,90 |
||
9. |
Idunn Prestholm |
1994 |
Pingvin
Stupeklubb |
237,90 |
||
10. |
Caroline
Pedersen |
Frem
Odense |
233,95 |
|||
11. |
Sara
Falkenberg |
Lyngby
Udsprings Klub af 2002 |
229,45 |
B
Gutter, tårn, B Boys, 5 meter
|
|
|
|
|
|
|
1. |
Kirill De Klerk |
1998 |
Randabergstuperne |
253,95 |
||
2. |
Henry
Kristiansen |
1998 |
Stupklubben
SPINN |
220,10 |
||
3. |
Arvid Srömbeck |
1998 |
SK
Poseidon |
191,70 |
||
4. |
Emil
Oxholm |
1998 |
Stupklubben
SPINN |
145,25 |
Herrer,
1 meter, Men, 1 meter
1. |
Espen
Bergslien |
1990 |
Stavanger
Stupe Club |
368,35 |
||
2. |
Espen Valheim |
1991 |
Pingvin
Stupeklubb |
351,80 |
||
3. |
Amund Gismervik |
1991 |
Pingvin
Stupeklubb |
351,30 |
||
4. |
Eirik Valheim |
1991 |
Pingvin
Stupeklubb |
348,40 |
||
5. |
Daniel
Klein Kristensen |
1993 |
Lyngby
Udsprings Klub af 2002 |
256,45 |
||
6. |
Filip
Devor |
1996 |
Bærum
Stupeklubb |
254,65 |
||
7. |
Martin
Haavik |
1993 |
Kristiansand
Stupklubb |
222,85 |
||
8. |
Håkon
Haavik Nystad |
1993 |
Bergen
Stupeklubb |
192,10 |
Damer, 3
meter, Women, 3 meter
|
|
|
|
|
|
|
1. |
Sophie
Somloi |
1994 |
SchwimmUnionWien |
249,05 |
||
2. |
Jennifer
Granath |
Malmö
KK |
210,15 |
|||
3. |
Felicia
Granath |
Malmö
KK |
208,00 |
|||
4. |
Julie
Synnøve Thorsen |
1999 |
Bergen
Stupeklubb |
158,05 |
C
Gutter, 3 meter, C Boys, 3 meter
1. |
Daniel
Nybro Sørensen |
1999 |
AGF Udspring |
317,60 |
||
2. |
Andreas
Sargent Larsen |
1999 |
Lyngby
Udsprings Klub af 2002 |
296,75 |
||
3. |
Erno Kajander |
1999 |
Tiirat |
263,30 |
||
4. |
Erik
Mjaaland Skår |
1999 |
Trondheims
Svømme og Livredningsklubb |
241,35 |
||
5. |
Oskar Glenstrup |
Frem
Odense |
224,75 |
|||
6. |
Torsten
Jakobsen |
Frem
Odense |
168,10 |
B
Jenter, 1 meter, B Girls, 1 meter
1. |
Michelle
Staudenherz |
1997 |
SchwimmUnionWien |
276,85 |
||
2. |
Frida Källgren |
Malmö
KK |
273,85 |
|||
3. |
Emma
Ravnås |
1998 |
Pingvin
Stupeklubb |
267,00 |
||
4. |
Ellen
Ek |
Malmö
KK |
258,90 |
|||
5. |
Ane Naur Jensen |
AGF Udspring |
245,25 |
|||
6. |
Anne
Vilde Tuxen |
1998 |
Randabergstuperne |
235,40 |
||
7. |
Naja Gurholt Pedersen |
AGF Udspring |
218,10 |
|||
8. |
Camilla
Dybdal |
1998 |
Stavanger
Stupe Club |
196,65 |
||
9. |
Simone
Fløe Marshall |
Lyngby
Udsprings Klub af 2002 |
192,25 |
|||
10. |
Cathrine
Mikkelsen |
Farum
Familie Svøm |
191,85 |
|||
11. |
Georgina
Wait |
1997 |
Bærum
Stupeklubb |
183,60 |
||
12. |
Emma
Randby |
1998 |
Stupklubben
SPINN |
179,30 |
||
13. |
Lina Galaasen Lund |
1998 |
Bærum
Stupeklubb |
178,65 |
||
14. |
Maria
Johansen |
Farum
Familie Svøm |
177,35 |
|||
15. |
Helle Reidarsdottir Boe |
1998 |
Stavanger
Stupe Club |
138,15 |
||
16. |
Andrea
Stoltenberg |
1998 |
Bærum
Stupeklubb |
122,40 |
C
Jenter, tårn, C Girls, 5 meter
1. |
Helle Tuxen |
2001 |
Randabergstuperne |
200,50 |
||
2. |
Julie
Synnøve Thorsen |
1999 |
Bergen
Stupeklubb |
195,25 |
||
3. |
Saija Paavola |
2001 |
Tiirat |
179,55 |
||
4. |
Noora Tuomi |
1999 |
Tiirat |
177,50 |
||
5. |
Ida
Andersson |
1999 |
SK
Poseidon |
158,70 |
||
6. |
Miila Soini |
2000 |
Tiirat |
149,80 |
||
7. |
Amalie
Marie Kupka |
Bergen
Stupeklubb |
144,90 |
|||
8. |
Serina
Haldorsen |
Bergen
Stupeklubb |
131,40 |
|||
9. |
Malin Fröjd |
SK
Poseidon |
122,10 |
|||
10. |
Stine Prestbakmo |
2001 |
Bærum
Stupeklubb |
119,75 |
||
11. |
Elma Galaasen Lund |
2001 |
Bærum
Stupeklubb |
100,50 |
B
Gutter, 1 meter, B Boys, 1 meter
1. |
Niklas
Nybro Sørensen |
1997 |
AGF Udspring |
367,40 |
||
2. |
Kirill De Klerk |
1998 |
Randabergstuperne |
265,65 |
||
3. |
Henry
Kristiansen |
1998 |
Stupklubben
SPINN |
265,30 |
||
4. |
Arvid Srömbeck |
1998 |
SK
Poseidon |
235,70 |
||
5. |
Emil
Oxholm |
1998 |
Stupklubben
SPINN |
194,00 |
||
6. |
Jonas
Bjørke Opsahl |
1998 |
Stavanger
Stupe Club |
175,90 |
A
Gutter, 3 meter, A Boys, 3 meter
1. |
Daniel
Jensen |
1996 |
Stupklubben
SPINN |
525,20 |
||
2. |
Florian
Rott |
1994 |
SchwimmUnionWien |
497,15 |
||
3. |
Filip
Devor |
1996 |
Bærum
Stupeklubb |
465,95 |
||
4. |
Marcus
Ekström |
1995 |
SK
Poseidon |
378,85 |
||
5. |
Eirik Skarpeid |
1995 |
Stavanger
Stupe Club |
375,40 |
||
6. |
Erik
Gilja |
1995 |
Bergen
Stupeklubb |
372,20 |
||
7. |
Simon
Mølgaard |
Frem
Odense |
318,10 |
|||
8. |
Martin
Nåden Dyrstad |
1996 |
Stavanger
Stupe Club |
307,25 |
A
Jenter, tårn, A Girls, 5 meter
1. |
Thea
Morken Augustson |
1995 |
Bergen
Stupeklubb |
281,90 |
||
2. |
Anette
Henriksen |
1995 |
Stupklubben
SPINN |
271,20 |
||
3. |
Thelma
Baatz |
1996 |
Kristiansand
Stupklubb |
262,45 |
||
4. |
Rikke Tuxen |
1995 |
Randabergstuperne |
261,95 |
||
5. |
Lina
Gullsmedmoen Indrebø |
1995 |
Kristiansand
Stupklubb |
199,85 |
Damer, 1
meter, Women, 1 meter
1. |
Sophie
Somloi |
1994 |
SchwimmUnionWien |
263,20 |
||
2. |
Jennifer
Granath |
Malmö
KK |
235,45 |
|||
3. |
Ann-Cathrin
Løland |
1987 |
Pingvin
Stupeklubb |
213,75 |
||
4. |
Elise
Haavik |
1995 |
Kristiansand
Stupklubb |
181,60 |
||
5. |
Thea
Morken Augustson |
1995 |
Bergen
Stupeklubb |
170,20 |
||
6. |
Julie
Synnøve Thorsen |
1999 |
Bergen
Stupeklubb |
146,30 |
||
7. |
Roskva Yasmin Andersen |
Bergen
Stupeklubb |
88,85 |
Herrer,
3 meter, Men, 3 meter
1. |
Eirik Valheim |
1991 |
Pingvin
Stupeklubb |
391,75 |
||
2. |
Espen Valheim |
1991 |
Pingvin
Stupeklubb |
376,10 |
||
3. |
Amund Gismervik |
1991 |
Pingvin
Stupeklubb |
349,15 |
||
4. |
Filip
Devor |
1996 |
Bærum
Stupeklubb |
339,45 |
||
5. |
Florian
Rott |
1994 |
SchwimmUnionWien |
310,15 |
||
6. |
Daniel
Klein Kristensen |
1993 |
Lyngby
Udsprings Klub af 2002 |
290,65 |
||
7. |
Martin
Haavik |
1993 |
Kristiansand
Stupklubb |
252,75 |
||
8. |
Håkon
Haavik Nystad |
1993 |
Bergen
Stupeklubb |
182,60 |